Czy polskiej reprezentacji uda się pokonać Armenię?

Monika Pelc, czwartek, 5 października 2017

Dobiegają końca mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Już dziś w swym kolejnym występie zobaczymy biało-czerwonych. Czy polskiej reprezentacji uda się pokonać Armenię? Nadzieje kibiców na sukces są niewyobrażalne. Przedostatnie spotkanie w grupie może przynieść już dziś rozstrzygnięcia.

avatar

Czy drużyna stanie na wysokości zadania? Jakie będą ostatnie dyspozycje wydane przez trenera Adama Nawałkę? Sam w wywiadzie mówi, że spotkanie nie będzie łatwe, Armenii nie można lekceważyć, jest wymagającym przeciwnikiem. Poza tym Armenia nie ma nic do stracenia i w takiej sytuacji drużyna może odczuwać większy komfort gry.

Przy doborze odpowiednich wariantów technicznych i wysokiej dyspozycji niektórych zawodników można wszystko. Jak zawsze oparciem dla drużyny będzie Robert Lewandowski, ale coraz więcej mówi się o powracającym do kadry Grzegorzu Krychowiaku. W jakiej obecnie jest formie Krychowiak? Trudno powiedzieć, nawet patrząc na STS zakłady łatwo można zauważyć, że zdania fachowców są podzielone. Media jednak donoszą, że wrócił do wyśmienitej formy z 2016 roku. Poza tym personalne rozstrzygnięcia dokonane przez trenera na pewno zakończą się powodzeniem. Brak Arkadiusza Milika w dzisiejszym meczu jest nie tylko problemem kibiców, ale przede wszystkim

A. Nawałki. Do tej pory duet Lewandowski – Milik świetnie się sprawdzał. Przed ligowym meczem piłkarze Napoli uhonorowali swojego kolegę, podobnie dzisiaj uczynią biało-czerwoni. Na przedmeczową rozgrzewkę wyjdą w specjalnych koszulkach wspierających naszego atakującego. Sugerując się jednak powiedzeniem, że nie ma ludzi niezastąpionych, należy wierzyć, że swoją szansę wykorzystają Ci, na których dzisiaj postawi trener. Kogo selekcjoner wystawi w pierwszej jedenastce?

 

Odpowiedzi możemy się domyślać, jednak na rozstrzygnięcia poczekajmy do meczu. Mówimy o dobrej kondycji naszej drużyny i nie tylko kibicom, ale również zawodnikom powinno zależeć na możliwości udziału w Mistrzostwach Świata. Wygrana z Armenią gwarantuje pełen sukces i oczywiście awans do MŚ. To przecież nobilituje, a w marzeniach na pewno chcielibyśmy sięgnąć po tytuł Mistrza.

 

Może tym razem stadion „Hrazdan" w Erywaniu okaże się przyjazny naszym sportowcom. Do tej pory nie udało się osiągnąć zwycięstwa na tym stadionie. Kiedy 10 lat temu nasza reprezentacja rozgrywała tam swój ostatni mecz, Adam Nawałka był już wtedy asystentem Leo Beenhakkera. Doświadczenia wyniesione przez trenera z tamtego meczu, na pewno zaowocują w dzisiejszym pojedynku.

 

Wierzmy mocno w dobrą grę naszych piłkarzy i trzymajmy za nich kciuki. W jakich nastrojach powrócą do Polski okaże się już dzisiaj wieczorem.


źródło: silesia.pl


Proste pytanie: 8 + 1 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
3 zł netto
(3,69 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.