• Rekordowy pod każdym względem był 5. PKO Nocny Półmaraton. We Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim na starcie stanęło 9943 biegaczy, a do mety dotarło 9898 zawodników. Przyznać trzeba, że takiej oprawy i atmosfery biegu we Wrocławiu, a może i w Polsce jeszcze nie było. Wielkie brawa dla organizatorów i biegaczy! 
 • Z historią w tle
  2017-02-13 10:55:00
  Na czwarty etap Wrocław Night O-Fight 2017 jego uczestnicy czekali najbardziej. Wzorem Sky Tower, Stadionu Wrocław, Hali Stulecia i Narodowego Forum Muzyki, biegacze rywalizowali w jednej z monumentalnych wizytówek stolicy Dolnego Śląska. Tym razem było to Centrum Historii Zajezdnia.
 • Miesiąc i trzy dni – tyle potrzebowali biegacze z prawie 30 krajów, by wykupić wszystkie 11 000 pakietów startowych 5. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu! To oznacza, że już w tym momencie – ponad cztery miesiące przed imprezą – możemy spodziewać się pobicia ubiegłorocznego rekordu frekwencji wrocławskich biegów.
 • Strzelińska Dziesiątka to impreza sportowa, która już po raz piąty przyciągnęła do Strzelina miłośników biegania. Bieg wyścigowy na dystansie 10 km jest organizowany w ramach obchodów święta patrona miasta Św. Michała.
 • 34. PKO Wrocław Maraton
  2016-09-12 00:00:00
  Za nami 34. edycja PKO Wrocław Maratonu. Edycja, która z pewnością ze względu na lejący się z nieba żar na długo biegaczom zapadnie w pamięci. Spośród 4 tys. biegaczy najlepszy okazał się Kenijczyk Cosma Kyeva. Wśród pań triumfowała Kenijka Stellah Barsosio, która mimo niesprzyjającej pogody o 2 minuty i 6 sekund pobiła rekord trasy! W sumie do mety na Stadionie Olimpijskim dobiegło ponad 4120 osób.
E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.