• Stało się! Polscy siatkarze w swoim ósmym meczu Ligi Światowej z wygrali 3:1 z reprezentacją USA. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, ale niesieni dopingiem wrocławskiej publiczności biało-czerwoni, ostatecznie wydrapali bardzo cenne dla układu tabeli „oczka”. Mecz rozgrywany był w szczelnie wypełnionej wrocławskiej Hali Stulecia.
  • Brazylia ponownie lepsza
    2013-06-10 01:03:45
    Drugiej porażki w rozgrywkach tegorocznej Ligi Światowej doznali polscy siatkarze. Podobnie jak w pierwszym przypadku, „biało-czerwoni” przegrali z Brazylią. Tym razem podopieczni trenera Andrei Anastasiego zaprezentowali się lepiej, ale skończyło się na 2:3…
  • Nie udał się polskim siatkarzom debiut w tegorocznej Lidze Światowej. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego przegrali w pierwszej kolejce „światówki” z Brazylią 1:3. Mecz rozgrywany był na warszawskim Torwarze.
  • Niepowtarzalne, niesamowite, wspaniałe! Polscy siatkarze dokonali rzeczy jeszcze kilka lat temu niemal niemożliwej... Biało-czerwoni zagrali siatkówkę kosmiczną, odprawiając aktualnych mistrzów olimpijskich z kwitkiem i wygrywając Final Six Ligi Światowej! Polska - USA 3:0!
  • Polacy idą jak burza
    2012-07-06 18:44:00
    Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Taki jest bilans reprezentacji Polski podczas Final Six Ligi Światowej rozgrywanej w Sofii. Stolica Bułgarii jest póki co kompletnie zdominowana przez biało-czerwone barwy, zarówno na boisku, jak i na... trybnuach. Mówiąc krótko: Polska - Kuba 3:0!
  • Polacy ogrywają Brazylię!
    2012-07-05 22:39:00
    To było niesamowite spotkanie. Polscy siatkarze wyrzucili aktualnych mistrzów świata z Final Six Ligi Światowej siatkarzy. Podopieczni Andrei Anastasiego pokonali swoich rywali po pięciosetowym dramacie, który ostatecznie zakończył się wielką radością biało-czerwonych!
  • Final Eight Ligi Światowej 2011 oficjalnie zakończony. Zwycięzcą reprezentacja Rosji, która w finale pokonała mistrzów świata Brazylijczyków 3:2. Wręczono również nagrody indywidualne. Dwie z nich zgarnęli biało-czerwoni: Krzysztof Ignaczak (najlepszy libero) i Bartosz Kurek (najlepiej punktujący).
  • Historyczny sukces Polaków
    2011-07-10 22:22:01
    Recepta na sukces? Kombinowany skład, hala pełna kibiców oraz wiara do samego końca. Polscy siatkarze przy czternastym podejściu do rozgrywek Ligi Światowej w końcu osiągnęli medal tej najbardziej prestiżowej siatkarskiej imprezy. Biało-czerwoni postawili tym samym bardzo ważny krok w stronę budowy drużyny na tegoroczne Mistrzostwa Europy.
  • Polscy siatkarze nie zagrają w finale Ligi Światowej. Podopieczni Andrei Anastasiego przegrali półfinałową batalię z reprezentacją Rosji 1:3. Tym samym biało-czerwonym na otarcie łez pozostała walka w niedzielnym finale pocieszenia. Nasi siatkarze zmierzą się w meczu o trzecie miejsce ponownie (drugie starcie w przeciągu trzech dni) z Argentyną.
  • Polscy siatkarze awansowali do półfinału Final Eight Ligi Światowej. Podopieczni Andrei Anastasiego w swoim ostatnim meczu grupowym pokonali po dramatycznych pięciu setach reprezentacje Argentyny. Na wielkie brawa po raz kolejny zasługuje Bartosz Kurek, który w całym spotkaniu zdobył aż 29 punktów!
  • Reprezentacja Rosji zdecydowanie złapała odpowiedni rytm podczas turnieju finałowego Ligi Światowej. Reprezentacja naszych wschodnich sąsiadów bez straty seta awansowała do fazy medalowej. W ostatnim meczu grupowym Rosjanie bez straty seta ograli mistrzów świata - Brazylię.
  • Polscy siatkarze nie zdołali przedłużyć zwycięskiej passy w finałowy turnieju Ligi Światowej. W swoim drugim występie podczas turnieju biało-czerwoni gładko w trzech setach ulegli reprezentacji Włoch. Kolejne spotkanie podopieczni Adrei Anastasiego rozegrają już dzisiaj. Rywalami biało-czerwonych będzie prowadząca w grupie E Argentyna.
  • Polska - Bułgaria 3:2
    2011-07-07 00:08:03
    Sukcesem zakończyła się inauguracja turnieju Final Eight dla biało-czerwonych. Podopieczni Andrei Anastasiego pokonali w ostatnim meczu pierwszego dnia reprezentację Bułgarii 3:2. Polacy dzięki tej wygranej są bardzo bliscy awansu do półfinału.
  • Na otwarcie Final Eight Ligi Światowej reprezentacja Rosji pokonała Stany Zjednoczone 3:1. Kolejne spotkania przyniosły jeszcze większe emocje. Odmłodzona reprezentacja Kuby dopiero po tiebreaku uległa Brazyli, natomiast Argentyna sprawiła największą niespodziankę pierwszego dnia. Nieobliczalna reprezentacja pokonała faworyzowanych Włochów 3:1.
  • Brazylijska samba
    2011-07-03 16:04:13
    Cztery mecze i cztery porażki. Taki jest smutny bilans reprezentacji Polski w tegorocznych pojedynkach z Brazylią w ramach rozgrywek Ligi Światowej. Biało-czerwoni do dwóch porażek wyjazdowych dorzucili smutny dublet z katowickiego Spodka. Wniosek? Przed polskimi siatkarzami jeszcze dużo pracy.
  • Wszystko zgodnie z planem
    2011-06-29 12:50:09
    Dokładnie tak można podsumować wynik polskich siatkarzy w piątym weekendzie rozgrywek Ligi Światowej. Tym razem naprzeciwko biało-czerwonych stanęła reprezentacja Portoryko. Mimo ambitnej postawy rywali, Polacy byli górą – zarówno w pierwszym, jak i drugim pojedynku. Teraz czas na katowicki Spodek i kolejny odcinek serialu Polska – Brazylia.
  • Raz na wozie, raz pod wozem
    2011-06-22 14:09:14
    Połowicznym sukcesem zakończyła się wyprawa polskich siatkarzy do Stanów Zjednoczonych. W czwartym weekendzie Ligi Światowej podopieczni Andrei Anastasiego najpierw gładko rozprawili się z mistrzami olimpijskimi w trzech setach, by dzień później przegrać z reprezentacją USA w czterech partiach.