Co robią futboliści amerykańscy Panthers Wrocław podczas domowej izolacji?

Aleksandra Szumska, poniedziałek, 23 marca 2020

Co porabiają sportowcy w stanie zagrożenia epidemicznego? Niektórzy pracują zdalnie, wielu doradza jak zadbać o formę i kondycję nie wychodząc z domu, praktycznie wszyscy nadrabiają zaległości związane z zainteresowaniami. Sprawdziliśmy, czym podczas domowej izolacji trudnią się zawodnicy Panthers Wrocław. Kilku z nich ma naprawdę ciekawe zajęcia…

avatar

Eaton komponuje

Wolny czas spędzasz na pisaniu i nagrywaniu hiphopowych kawałków. Gdzie można je usłyszeć?

DEMETRIUS EATON: – Mam kilka utworów na SoundCloud.com/iTsMeechieBaby, ale to moje stare nagrania. Wkrótce zacznę dodawać kolejne, polskie remiksy.
Możemy spodziewać się futbolowego utworu o Panthers?
–  Oczywiście, pracuję nad piosenką dla Panthers. Chciałbym, żeby było to coś więcej niż normalny futbolowy hymn, aby można było tego posłuchać również na imprezie.
Ograniczenie kontaktów towarzyskich i siedzenie w domu sprzyja pracy nad muzyką?

– Tak, mam dużo więcej czasu, by się na tym skupić, choć tak naprawdę nie mogę nagrywać, ponieważ wszystkie studia są zamknięte… Mimo to staram się szukać innych opcji. Współpracowałem z producentem Step Records, próbując zainteresować go swoją muzyką, nową lub starą szkołą, prezentującą zupełnie nowe podejście do tematu.
Kto jest Twoim ulubionym hiphopowym wykonawcą?
– Trudno jest wskazać jednego ulubionego, słucham wielu różnych muzyków. Ostatnio D Smoke, ale cenię również postępy wielu nowych artystów, takich jak Lil Baby. Gdybym miał wybierać, na czele mojej listy znajdą się Jay-z, Kendrick, Cole i Drake.


Dziedzic sprzedaje

Sklep „U Tadka” bazuje na sprzedaży stacjonarnej czy jednak internetowej?

BARTOSZ DZIEDZIC: – Internetowej, w obecnej sytuacji poradziliśmy więc sobie bardzo dobrze. Staramy się funkcjonować tak, żeby klienci nie poczuli różnicy w obsłudze klienta. Największym problemem, z jakim musimy się obecnie mierzyć jest praca kurierów oraz dostawców, na którą nie mamy wpływu. Musimy się dostosować do ich godzin pracy, które na ten moment są mocno ograniczone. Sklep stacjonarny jest obecnie otwarty dwa razy w tygodniu – w poniedziałek i środę, wtedy klienci mogli osobiście odebrać zamówione produkty, jeśli wykazują taką chęć.
Lubisz swoją pracę?
– Lubię. Jako sklep sportowy wyposażamy również ośrodki sportowe, więc jako były trener przygotowania fizycznego traktuję to jak zabawę Lego, tyle że w wersji dla dorosłych. Nigdy się nie nudzi, co więcej, sprawia mi wielką radość tym, że w jakimś stopniu przyczyniam się do rozwoju sportowców, dostarczając im sprzęt treningowy.
Istnieją koleżeńskie promocje dla kolegów z Panthers?

– Tak, każdy zawodnik może liczyć na „kumpelskie” zniżki, to samo dotyczy młodych zawodników wstępujących w szeregi Panthers Wrocław. Dodatkowo juniorzy czy rodzice młodych futbolistów zawsze uzyskają u nas informację, w jaki sposób dobrać sprzęt, aby był w stu procentach bezpieczny dla zawodnika.
„U Tadka” to sklep sportowy, a sport póki co w zawieszeniu. Obecny stan rzeczy zapewne znacząco wpłynie na sprzedaż…

– Sprzedaż na pewno ucierpi, ponieważ największą część naszych klientów stanowią kluby fitness czy kluby CrossFit. Niestety ich biznes całkowicie stanął, klienci zaczęli zawieszać karnety, tym samym została przerwana płynność finansowa. Bez pieniędzy kluby nie mogą doposażyć swojego ośrodka w nowy sprzęt, przez co – jako nasi klienci – musieli wstrzymać zakupy. Mimo to zauważamy wzrost indywidualnych klientów, którzy niskim kosztem mogą nabyć potrzebny sprzęt do wykonania treningu – sztangi, obciążenia do nich czy hantle. To nas bardzo cieszy, bo pokazuje, że chcemy być zdrowym narodem, dbamy o kondycję i sprawność fizyczną.

Więcej w najnowszym numerze "Słowa Sportowego.


źródło: własne


Proste pytanie: 8 + 1 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
3 zł netto
(3,69 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.