Kowalczyk vs Pudzianowski

Maciej Szumski, środa, 28 listopada 2012

Od 6 października Tyberiusz Kowalczyk przygotowywał się do walki z Marcinem Najmanem ustalonej na 16 grudnia w formule K1. Dwa dni temu, na trzy tygodnie przed galą Marcin Najman wycofał się z pojedynku. Już kilka godzin później rękawicę podjął Mariusz Pudzianowski.

avatar
acapulco.pl

W związku z tym, Tyberiusz Kowalczyk będzie walczył w Londynie ze swoim rywalem z zawodów strongmanów. Zmieniona została również formuła pojedynku z K1 na MMA.

Gala odbędzie się zgodnie z planem 16 grudnia w londyńskiej hali IndigO2.
Podczas zawodów stoczonych zostanie osiem pojedynków w formule MMA, w których zobaczymy również innych polskich zawodników: Damian Grabowski zmierzy się z Oli Thompsonem, a Sebastian Grabarek z Paulem Reedem

Tyberiusz Kowalczyk: „Nie jestem specjalnie zaskoczony decyzją Najmana. Po jego zachowaniu wiedziałem, że ma coraz większe obawy. Jestem jednak troszkę rozczarowany. Czekałem na ten pojedynek z niecierpliwością, tak jak dziecko oczekuje na gwiazdkowe prezenty. Oczywiście razem z trenerem Batrą będziemy musieli przebudować formę treningu i przez najbliższe tygodnie pracować zupełnie inaczej, ale nie wywołuje to we mnie jakichkolwiek obaw. Z dużym spokojem przyjąłem informację o zmianie rywala i formuły walki. Po prostu kontynuuje swoje przygotowania.”

Bartosz Batra: „W ogóle nie jestem zdziwiony wycofaniem się Najmana. Uważam, że walka
z Pudzianem może okazać się bardziej interesującym widowiskiem. Przygotowywaliśmy się do niej bardzo ciężko przez ostatnie tygodnie, teraz po prostu będziemy musieli dodać elementy zapasów i walki w parterze ze względu na zmianę formuły”

Wszelkich informacji udziela oficjalny management Tyberiusza Kowalczyka - Acapulco.pl
Sponsoring & Management – Kajetan Maćkowiak
kom . 502 277 653; e-mail: k1@acapulco.pl

PR & Marketing – Agata Korc
kom. 502 588 528; e-mail: agata@acapulco.pl
źródło: brak danych


Proste pytanie: 7 + 9 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.