Nowa środkowa we wrocławskiej drużyni

, piątek, 3 sierpnia 2018

Magdalena Soter podpisała kontrakt z Volleyball Wrocław. Na jego mocy zawodniczka będzie reprezentowała barwy wrocławskiego klubu w najbliższym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Soter zagra na środku bloku.

avatar
LSK.PLPS.pl

Dla Volleyball Wrocław to niewątpliwe wzmocnienie w kontekście doświadczenia. Ostatnio Magdalena Soter występowała w KSZO Ostrowcy Świętokrzyskim. Nadszedł czas zmian, dlatego też wybór padł na stolicę Dolnego Śląska. Tutaj siatkarka o miejsce w składzie powalczy z Anną Łozowską i Aleksandrą Gancarz.

Zdecydowałam się na grę we Wrocławiu, ponieważ uznałam, że to czas na zmianę. Do tej pory reprezentowałam klub KSZO Ostrowiec, w którym pracowało mi się bardzo dobrze. To oczywiście zasługa rewelacyjnej drużyny i wspaniałych kibiców, których serdecznie wszystkich pozdrawiam – powiedziała Soter. – Postanowiłam jednak wykonać kolejny krok w mojej karierze. Mam nadzieje, że we wrocławskim klubie uda nam się stworzyć taki team i pod wodza trenera Marka Solarewicza poprawimy wynik z zeszłego sezonu. Wierze również, że wrocławscy kibice pomogą nam w osiągnięciu tego celu – zakończyła zawodniczka.

Zadowolony z transferu jest prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A. - Jacek Grabowski. Liczy przede wszystkim na doświadczenie nowej zawodniczki i ma nadzieję, że młode siatkarki będą mogły się sporo od niej nauczyć. – Cieszę się, że naszej drużynie młodość udało się nam połączyć z doświadczeniem. Liczę na to, że boiskowe doświadczenie Magdy pomoże nam w osiągnięciu kolejnych zwycięstw w Lidze Siatkówki Kobiet. To także kolejny bodziec do wzajemnego rozwoju naszych trzech środkowych, myślę, że z korzyścią tak dla drużyny, jak i samych zawodniczek  – skomentował Grabowski.

Na chwilę obecną skład Volleyball Wrocław prezentuje się następująco:
Przyjmujące: Natalia Murek, Roksana Wers, Klaudia Felak
Rozgrywające: Weronika Wołodko, Natalia Gajewska,
Atakująca: Aleksandra Rasińska,
Środkowe: Anna Łozowska, Aleksandra Gancarz, Magdalena Soter,
Libero: Karolina Pancewicz, Magdalena Kuziak.


Istotne cytaty:
–  Zdecydowałam się na grę we Wrocławiu, ponieważ uznałam, że to czas na zmianę – Magdalena Soter, nowa zawodniczka Volleyball Wrocław
–  Cieszę się, że naszej drużynie młodość udało się nam połączyć z doświadczeniem – Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

PAWEŁ SKORB


źródło: Informacja własna


Proste pytanie: 7 + 0 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.