Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku

Arkadiusz Barski, poniedziałek, 7 stycznia 2019

Przed nami ostatnie dwa tygodnie głosowania w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w 2018 roku. Przypominamy, że na kupony w redakcji czekami do 19 stycznia, a SMS-y wysłać można do 20 stycznia.

avatar
K inga Grzyb prowadzi obec n ie w naszym plebiscycie (fot. archiwum)

Przypomnijmy, że głosując na kuponie, można wpisać nazwiska trzech sportowców, trenera, działacza, a także drużynę roku. Sportowcom przydzielmy odpowiednio 3, 2, 1 punktów. Swoje głosy oddawać można również za pośrednictwem SMS-ów. Osoby, które wybiorą ten sposób muszą wysłać wiadomości o treści GALA.numer kandydata pod nr 7178. Koszt wiadomości to 1 zł plus VAT, czyli w sumie 1,23 zł. Każdy SMS to jeden oddany głos. Warto dodać, że w jednym SMS-ie wpisujemy tylko jednego kandydata. Każda osoba może wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości. W przypadku kuponów prosimy wysyłać je na adres redakcji, który zamieszczony jest w stopce redakcyjnej na drugiej stronie. Ważna informacja! Ważne głosy oddawać można tylko na kuponach oryginalnych, wyciętych z gazety, kupony skanowane nie będą brane pod uwagę. Nie trzeba uzupełniać wszystkich wolnych miejsc, wystarczy zagłosować na jedną osobę. Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu na kuponach rozlosowane zostaną dwa podwójne zaproszenia na bal sportowca, podobnie wygląda sytuacja w przypadku SMS-ów. W przerwie świąteczno-noworocznej zostaliśmy wręcz zasypani kuponami z klubu Metraco Zagłębie Lubin. I to właśnie zawodniczka i trenerka z tego klubu znajdują się na razie na czele klasyfikacji. Nauczeni doświadczeniem z lat poprzednich nie rozdajemy jeszcze nagród. Wszystko może jeszcze zmienić się w ostatniej chwili głosowania. Wielki bal! Zapraszamy wszystkich na wielki bal sportowca, który już 25 stycznia zorganizujemy na Stadionie Wrocław. Podczas balu poznamy oczywiście wyniki plebiscytu, ale będzie też okazja do świetnej zabawy! Catering w tym roku zapewni firma Stadion Catering. Do zabawy na parkiecie zachęcać nas będzie wyjątkowy zespół, złożony z wysokiej klasy muzyków, a także z finalistów programu Voice of Poland: ANNY DEKO oraz PIOTRA TŁUSTOCHOWICZA. Grać będzie także DJ Gambit, który zapewnia oprawę muzyczną najważniejszych sportowych imprez w Polsce. Zaproszenia rezerwować można już dziś! Cena pojedynczego zaproszenia to 250 zł. Więcej informacji uzyskać można pod nr, tel. 609 483 258 oraz adresem mailowym: a.szumska@slowosportowe.pl.

AKTUALNA KLASYFIKACJA

SPORTOWCY:
Kinga Grzyb 2146, Monika Maliczkiewicz 1578, Natalia Czerwonka 790, Jacek Gaworski 701, Anna Węgrzyn 407, Maja Włoszczowska 197, Szymon Adamczyk 186, Natalia Bajor 122, Weronika Gajda 58, Maksym Drabik 52, Monika Brzeźna 49, Maciej Bodnar 49, Arkadiusz Michalski 48, Jolanta Zawadzka 42, Alicja Tchórz 38, Paweł Fajdek 36, Małgorzata Hałas-Koralewska 32, Łukasz Kubot 30, Kamil Ruta 27, Rafał Rogaczewski 27, Piotr Celeban 27, Jakub Krzewina 21, Natalia Czajkowska 15, Katarzyna Wilkos 14, Marcin Robak 10, Maciej Janowski 7, Tomasz Dziedzic 7, Kamila Żuk 5, Andrzej Rządkowski 4, Jan Hołub 3, Wojciech Wróblewski 3, Hubert Hurkacz 3, Damian Wojtaszek 3, Łukasz Owsian 2, Joanna Linkiewicz 1, Dominik Hładun 1, Oliwia Jabłońska 1.

TRENERZY:
Bożena Karkut 780, Bartosz Skwarski 103, Zdzisław Tolksdorf 102, Tomasz Skrzypek 100, Sebastian Gorząd 66, Artur Szabat 38, Marek Rożej 27, Paulina Brzeźna-Bentkowska i Paweł Bentkowski 19, Adam Kraska 13, Waldemar Królewicz 11, Arkadiusz Rusin 6, Grzegorz Widanka 6, Dominik Nowak 4, Józef Lisowski 3, Michał Borkowski 2, Jakub Lisewski 2, Robert Świątek 1, Piotr Lebioda 1.

DZIAŁACZE:
Jakub Bednarek 1712, Piotr Turbański 1091, Witold Kulesza 773, Michał Latoś 126, Andrzej Hrehorowicz 95, Stanisław Żuk 45, Rafał Zagórski 43, Bartosz Ryś 36, Bolesław Bałd 6, Martyna Pajączek 2, Stanisław Łopaciński 1.

DRUŻYNY:
Metraco Zagłębie Lubin 757, CCC Polkowice 101, Panthers Wrocław 79, SPR Oborniki Śląskie 31, Miedź Legnica 24, KS Acana Orzeł Futsal 10, MAT Atom Deweloper 7, Juvenia Wrocław 2.

SMS-y wysyłamy na nr 7178 (kosz SMS-a 1 zł +VAT, czyli 1,23 zł)

LISTA KANDYDATÓW


SPORTOWIEC:
GALA.1 Szymon ADAMCZYK (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.2 Rafał AUGUSTYNIAK (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.3 Natalia BAJOR (AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.4 Maciej BODNAR (Bora-hangrohe) – kolarstwo szosowe
GALA.5 Monika BRZEŹNA (Mat Atom Deweloper Cycling Team) – kolarstwo
GALA.6 Piotr CELEBAN (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.7 Natalia CZAJKOWSKA (UKS Black White Ostrowiec Świętokrzyski) – fitness
GALA.8 Natalia CZERWONKA (MKS Zagłębie Lubin) – łyżwiarstwo szybkie
GALA.9 Maksym DRABIK (Betard Sparta) – żużel
GALA.10 Tomasz DZIEDZIC (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.11 Monika DZIENIS (Talent Wrocław) – podnoszenie ciężarów
GALA.12 Paweł FAJDEK (KS Agros Zamość) – lekka atletyka
GALA.13 Maciej FOLTYN (KS Acan Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice) – futsal
GALA.14 Weronika GAJDA (CCC Polkowice) – koszykówka
GALA.15 Jacek GAWORSKI (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.16 Mateusz GRADECKI (Gradi Golf Club) – golf
GALA.17 Kinga GRZYB (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.18 Małgorzata HAŁAS-KORALEWSKA (Hałas Team Strzelin) – sporty siłowe
GALA.19 Natalia HENDZEL – wyścigi konne
GALA.20 Dominik HŁADUN (KGHM Zagłębie Lubin) – piłka nożna
GALA.21 Jan HOŁUB (Śląsk Wrocław) – pływanie
GALA.22 Hubert HURKACZ – tenis ziemny
GALA.23 Oliwia JABŁOŃSKA (Start Wrocław) – pływanie
GALA.24 Filip JAGIEŁŁO (Zagłębie Lubin) – piłka nożna
GALA.25 Maciej JANOWSKI (Betard Sparta ) – żużel
GALA.26 Karolina JURCZYK (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.27 Paweł JURASZEK (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.28 Justyna KACZKOWSKA (MAT Atom Deweloper) – kolarstwo torowe/szosowe
GALA.29 Kinga KACZMARCZYK (MAKS Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów
GALA.30 Natalia KACZMAREK (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.31 Łukasz KRAWCZUK (Śląsk Wrocław) – lekka atletyka
GALA.32 Jakub KRZEWINA (Śląsk Wrocław) – lekka atletyka
GALA.33 Łukasz KUBOT – tenis ziemny
GALA.34 Joanna LINKIEWICZ (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka (400 m p.pł.)
GALA.35 Monika MALICZKIEWICZ (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.36 Arkadiusz MICHALSKI (Budowlani Opole) – podnoszenie ciężarów
GALA.37 Piotr NIEDŹWIEDZKI (Górnik Wałbrzych) – koszykówka
GALA.38 Rafał OMELKO (AZS AWF Wrocław) – lekka atketyka
GALA.39 Łukasz OWSIAN (CCC Team) – kolarstwo szosowe
GALA.40 Marcin ROBAK (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.41 Rafał ROGACZEWSKI (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.42 Kamil RUTA (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.43 Andrzej RZĄDKOWSKI (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.44 Patryk SYPIEŃ (Klub Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypieniów) – karate kyokushin
GALA.45 Arkadiusz SZIR (Klub Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypieniów) – karate kyokushin
GALA.46 Damian SZWARNOWIECKI (Gwardia /Juvenia Wrocław) – judo
GALA.47 Alicja TCHÓRZ (Juvenia Wrocław) – pływanie
GALA.48 Anna WĘGRZYN (AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.49 Katarzyna WILKOS (Mat Atom Deweloper Cycling Team) – kolarstwo
GALA.50 Maja WŁOSZCZOWSKA (Kross Racing Team) – kolarstwo MTB
GALA.51 Damian WOJTASZEK (ONICO Warszawa) – siatkówka
GALA.52 Wojciech WRÓBLEWSKI (KS Rugby Wrocław) – rugby
GALA.53 Jolanta ZAWADZKA (Polonia Wrocław) – szachy
GALA.54 Kamila ŻUK (AZS AWF Katowice) – biathlon
GALA.55 Mateusz MASTERNAK – boks

TRENER:
GALA.100 Michał BORKOWSKI – (WTWK Partynice) – wyścigi konne
GALA.101 Paulina BRZEŹNA-BENTKOWSKA, Paweł BENTKOWSKI (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo
GALA.102 Sebastian GORZĄD (Pogoń Pieszyce) – piłka nożna
GALA.103 Kamil JASIŃSKI (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna kobiet
GALA.104 Bożena KARKUT (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.105 Andrzej KIJOWSKI (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe
GALA.106 Grzegorz KOWALSKI (Ślęza Wrocław) – piłka nożna
GALA.107 Adam KRASKA (LKS Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów
GALA.108 Waldemar KRÓLEWICZ (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki) – łyżwiarstwo szybkie
GALA.109 Zbigniew KRZYŚKÓW (UKS Talent Wrocław) – podnoszenie ciężarów
GALA.110 Jolanta KUMOR – lekka atletyka
GALA.111 Piotr LEBIODA (Gwardia Wrocław) – siatkówka
GALA.112 Jakub LISEWSKI (Huzar Bolesławiec/reprezentacja Polski) – rugby
GALA.113 Józef LISOWSKI (Śląsk Wrocław) – lekka atletyka
GALA.114 Dominik NOWAK (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.115 Ryszard PIETRASZEWSKI (juniorzy Śląska Wrocław) – piłka nożna
GALA.116 Marek ROŻEJ (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.117 Arkadiusz RUSIN (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.118 Tomasz SKRZYPEK (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.119 Bartosz SKWARSKI (Klub karate tradycyjnego Polkowice-Lubin) – karate tradycyjne
GALA.120 Artur SZABAT (SPR Bór Oborniki Śl.) – piłka ręczna
GALA.121 Robert ŚWIĄTEK (WTWK Partynice) – wyścigi konne
GALA.122 Zdzisław TOLKSDORF (AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.123 Zygmunt WALCZAK (UKS Moto Jelcz-Laskowice) – kolarstwo
GALA.124 Grzegorz WIDANKA (Juvenia Wrocław) – pływanie
GALA.125 Andrzej WOJTAL (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.126 Waldemar Ostapski (MAKS Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów

DZIAŁACZ:
GALA.200 Bolesław BAŁD (TC Scott Chroby Głogów) – kolarstwo
GALA.201 Jakub BEDNAREK (FC Wrocław Academy) – piłka nożna
GALA.202 Sebastian BEDNARZ (KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice) – futsal
GALA.203 Grażyna DZIAŁOWSKA (Polonia Świdnica) – siatkówka
GALA.204 Andrzej HREHOROWICZ (AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.205 Rafał JURKOWLANIEC (Dolnośląski Związek Kolarski) – kolarstwo
GALA.206 Michał LATOŚ (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.207 Stanisław ŁOPACIŃSKI (Dolnośląski Związek Piłki Sitkówki) – siatkówka
GALA.208 Martyna PAJĄCZEK (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.209 Bartosz RYŚ – rugby
GALA.210 Piotr TURBAŃSKI (Pro-Turnieje) – piłka nożna
GALA.211 Bogdan ZAWISZA (Wrocławski Szkolny Związek Sportowy)
GALA.212 Rafał ZAGÓRSKI (Piast Żmigród) – piłka nożna
GALA.213 Stanisław ŻUK (LKS Sokół Wielka Lipa) – piłka nożna
GALA.214 Witold Kulesza (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

DRUŻYNA:
GALA.300 CCC Polkowice – koszykówka
GALA.301 MAT Atom Deweloper Cycling Team – kolarstwo szosowe
GALA.302 Miedź Legnica – piłka nożna
GALA.303 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – futsal
GALA.304 Panthers Wrocław – futbol amerykański
GALA.305 SPR Oborniki Śląskie – piłka ręczna
GALA.306 Juvenia Wrocław – ratownictwo wodne


źródło: brak danych


Proste pytanie: 2 + 2 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.