Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w 2017 roku

Maciej Piasecki, poniedziałek, 30 października 2017

Do końca tego tygodnia zgłaszać można swoje kandydatury w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017. Od 5 stycznia rozpoczynamy głosowania za pomocą kuponów, natomiast 13 listopada rusza głosowanie sms-owe. Rozstrzygnięcie plebiscytu poznam nie 19, a 26 stycznia!

avatar
W tym roku rozstrzygnięcie plebiscytu na najpopularniejszego sportowca i trenera Dolnego Śląska w roku 2017 poznamy 26 stycznia w Hotelu Terminal (fot. archiwum)

W tym roku czeka nas sporo zmian, jeśli chodzi o rozstrzygnięcie plebiscytu. Od 2012 bal sportowca organizowany był na Stadionie Wrocław. Tym razem przenosimy się do hotelu Terminal – Centrum Konferencyjnego przy ulicy Rakietowej. Nowością będzie także to, że wręczenie nagród oraz bal sportowca zostaną rozdzielone. Najpierw goście spotkają się w Sali Multimedialnej, gdzie zorganizowana zostanie część oficjalna, czyli rozdanie nagród dla laureatów plebiscytu. Następnie przejdziemy do pięknej Sali Galileo. Tam do białego rana będziemy bawić się przy dźwiękach muzyki granej przez zespół InLove oraz DJ-a. W tym roku też dla naszych gości szykujemy sporo atrakcji. Jedną z nich będzie wystawa zdjęć sportowych z okazji 25-lecia Tygodnika „Słowo Sportowe”. Pozostałe atrakcje muszą jeszcze pozostać tajemnicą. Jeśli chodzi o głosowanie, to SMS-owe potrwa do 13 stycznia, natomiast to na kuponach do 19 stycznia. W przypadku SMS-ów, każda wiadomość oznaczać będzie jeden punkt, natomiast na kuponach wybierać będziemy trzech zawodników i przyznawać będziemy im punkty od 3 do 1. Będzie można zagłosować także na trenera, działacza oraz drużynę roku.

Zapraszamy dla zabawy, ponieważ także na osoby głosujące czeka moc atrakcji, w tym pięć podwójnych zaproszeń na bal sportowca 2018.

LISTA KANDYDATÓW

SPORTOWCY:

– Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna

– Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna

– Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

– Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe

– Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe

– Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe

– Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka

– Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe

– Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka

– Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – karate tradycyjne

– Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu

– Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing

– Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing

– Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing

– Łukasz Kubot – tenis ziemny

– Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna

– Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna

– Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna

– Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka

– Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka

– Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo

– Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – karate tradycyjne

– Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne

– Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

– Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie

– Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie

 

TRENERZY:

– Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna

– Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

– Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa

– Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel

– Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka

– Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate tradycyjne

– Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing

– Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)

– Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna

– Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża

– Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna

– Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna

– JacekGrabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna

– Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna

– Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka

– Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka

– Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka

– Katarzyna Czuba-Wrońska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

 

DZIAŁACZE:

– Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna

– Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport

– Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)

– Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów

– Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów

– Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)

– Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec)

– Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)

– Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, futsal

– Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna

– Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)

– Krzysztof Śliwiński – piłka nożna

– Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka

– Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie

 

DRUŻYNA ROKU:

– Betard Sparta Wrocław

– Metraco Zagłębie Lubin

– Ślęza Wrocław

– Panthers Wrocław

– Mat Atom Deweloper

– CCC Sprandi Polkowice


źródło: własne


Proste pytanie: 8 + 7 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.