Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w 2017 roku

Maciej Piasecki, poniedziałek, 6 listopada 2017

Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017! Już od dziś głosować można za pomocą kuponów, które zamieszczane będą co tydzień w „Słowie Sportowym”. 

avatar
Agnieszka Kaczmarczyk mocno przyczyniła się do zdobycia przez Ślęzę Wrocław tytułu mistrzyń Polski (fot. K. Ziółkowski)

Na kuponie głosować można na trzech sportowców. Zawodnik, którego wytypujemy na pierwszym miejscu otrzyma 3 pkt, a pozostali odpowiednio 2 i 1. Głosować można także na trenera, działacza oraz drużynę roku. Kupon będzie ważny także w przypadku, kiedy zagłosujemy, wypełniając tylko jedną rubrykę. Ważne jest natomiast, żeby wpisać dane osoby głosującej. Wśród osób biorących udział w naszej zabawie rozlosowane zostaną nagrody, w tym pięć podwójnych wejściówek na galę sportu i bal sportowca, które w tym roku zorganizowane zostaną w Centrum Konferencyjnym – Hotelu Terminal. Głosowanie SMS-owe rozpocznie się 20 listopada. Głosy zarówno na kuponach, jak i te w postaci SMS-ów oddawać można do 20 stycznia. Ponieważ głosowanie się rozpoczęło, rozpoczynamy także prezentację poszczególnych kandydatów. 

Zapraszamy do zabawy, ponieważ także na osoby głosujące czeka moc atrakcji, w tym pięć podwójnych zaproszeń na bal sportowca 2018.

SPORTOWCY:

Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka – obecnie jedna z najlepszych polskich koszykarek. W minionym sezonie zachwycała swoją grą w Ślęzie Wrocław i była jedną z tych zawodniczek, które znacznie przyczyniły się do zdobycia przez wrocławianki mistrzowskiego tytułu.

Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe – miniony sezon był dla niej równie pechowy, co udany. Na inauguracji sezonu w Dzierżoniowie złamała żebro, obojczyk oraz łopatkę. Trzy miesiące później, podczas mistrzostw Polski w Gdyni wywalczyła srebrny medal. Została także wicemistrzynią Polski w jeździe parami na czas, a także mistrzynią kraju w jeździe drużynowej na czas.

TRENERZY:

Paulina Brzeźna-Bentkowska i Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe – niesamowity duet w polskim kolarstwie. Ich podopieczne w minionym sezonie zdobyły w Polsce niemalże wszystko, co było do zdobycia. Kolarski Mat Atom Deweloper stawały także na podium każdego wyścigu, w którym startowały poza granicami Polski. O tym, jak profesjonalnie zarządzana jest ekipa świadczy fakt, że Paulina i Paweł na osiem miejsc w zespole na następny sezon, mieli aż 25 chętnych.

DZIAŁACZE:

Tomasz Szulc – (CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, Sport) – w listopadzie 2016 roku został prezesem MKS Polkowice. Drużyna koszykarska wtedy ponosiła porażkę za porażką. Nowy prezes ocieplił atmosferę w klubie, zmobilizował kibiców. Także dzięki jego pracy koszykarki CCC Polkowice zajęły trzecie miejsce w rozgrywkach Basket Ligi Kobiet. W mijającym roku wspólnie z Natalią Czerwonką założył Akademię Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki.


LISTA KANDYDATÓW SPORTOWCY:

– Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna

– Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna

– Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

– Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe

– Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe

– Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe

– Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka

– Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe

– Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel

– Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka

– Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka

– Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – karate tradycyjne

– Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu

– Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing

– Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing

– Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing

– Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing

– Łukasz Kubot – tenis ziemny

– Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna

– Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna

– Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna

– Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna

– Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica) – piłka nożna

– Marcin Robak (WKS Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka

– Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka

– Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo

– Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – karate tradycyjne

– Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne

– Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

– Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie

– Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie

 

TRENERZY:

– Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna

– Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna

– Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa

– Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel

– Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka

– Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe

– Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka

– Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka

– Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka

– Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate tradycyjne

– Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing

– Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)

– Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna

– Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna

– Dominik Nowak (Miedź Legnica) – piłka nożna

– Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża

– Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna

– Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna

– JacekGrabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna

– Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna

– Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka

– Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka

– Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka

– Katarzyna Czuba-Wrońska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

– Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

 

DZIAŁACZE:

– Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna

– Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna

– Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport

– Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)

– Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów

– Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów

– Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)

– Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec)

– Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)

– Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, futsal

– Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna

– Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna

– Martyna Pajączek (Miedź Legnica) – piłka nożna

– Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)

– Krzysztof Śliwiński – piłka nożna

– Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański

– Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka

– Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie

 

DRUŻYNA ROKU:

– Betard Sparta Wrocław

– Metraco Zagłębie Lubin

– Ślęza Wrocław

– Panthers Wrocław

– Mat Atom Deweloper

– CCC Sprandi Polkowice


źródło: własne


Proste pytanie: 3 + 2 =


Komentarze:
  • Nicknamee:
    12 dni temu

    Anna Mączka

E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.