Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera na Dolnym Śląsku w roku 2017

Aleksandra Szumska, wtorek, 9 stycznia 2018

Drodzy Czytelnicy, mamy dla Was świetną wiadomość. Andrzej Piaseczny zagra 45-minutowy koncert podczas Balu Sportowca. Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na to wyjątkowe wydarzenie, dzwońcie pod nr 609 483 258 lub piszcie do nas na adres a.szumska@slowosportowe.pl lub na profilu FB Bal Sportowca Słowa Sportowego.

avatar
Fot.Archiwum

ANDRZEJ PIASECZNY to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności, m.in. Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. Krążek „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, był najchętniej kupowaną płytą 2010 roku. Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”. 24.03.2015 ukazała się płyta Andrzeja Piasecznego – „Kalejdoskop”, która w dniu premiery otrzymała status platynowej płyty. Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie „Voice of Poland”. W 7. sezonie „Voice of Poland” – jako trener. wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję. W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej. 13.10 ukazała się najnowsza płyta, promowana utworem „My (o mnie, o tobie, o nas)”.
Drugą dobrą wiadomością jest to, że patronat medialny nad plebiscytem i balem w tym roku objęło Radio Wrocław. O naszym przedsięwzięciu będzie można usłyszeć w PRW oraz przeczytać na stronie www.radiowroclaw.pl. Plebiscyt trwa, głosować można do 20 stycznia. Na liście w nowym roku pojawiły się dwa nazwiska: Oliwii Jabłońskiej – niepełnosprawnej pływaczki oraz Grzegorza Widanki, wieloletniego trenera pływania w Juvenii Wrocław, szkoleniowca m.in. Alicji Tchórz. Zachęcamy do wysyłania SMS-ów o treści GALA.nr kandydata pod nr 7157 (koszt SMS-a to 1,23 zł brutto) lub kuponów plebiscytowych.

KLASYFIKACJA
Zawodnicy: Małgorzata Buklarewicz 705, Karolina Kowalczyk 624, Łukasz Kubot 595, Maria Stenzel 316, Maksym Drabik 298, Natalia Czerwonka 212, Szymon Adamczyk 173, Jacek Gaworski 166, Monika Brzeźna 149, Alicja Tchórz 132, Maciej Janowski 129, Łukasz Kaczmarek 121, Wiktoria Kluska 107, Agnieszka Kaczmarczyk 81, Marta Lach 64, Marcin Robak 60, Wojciech Łobodziński 59, Maciej Bodnar 57, Aurela Nerlo 49, Emilia Maćkowiak 48, Natalia Bajor 46, Mateusz Machaj 42, Joanna Olszewska 36, Anna Mączka 34, Filip Broniszewski 32, Jarosław Jach 32, Andrzej Rządkowski 28, Mateusz Wojtasiński 25, Joanna Załoga 24, Adrian Kurek 23, Leszek Rajski 20, Jaśmina Zapotoczna 18, Alan Banaszek 18, Bartłomiej Kwiatek 17, Joanna Linkiewicz 15, Natalia Hendzel 12, Michał Turyński 11, Rafał Omelko 11, Łukasz Garguła 10, Michał Bąbos 10, Mateusz Pluta 10, Artur Szabat 10, Damian Primel 9, Paulina Nowak 8, Ewelina Gala 5, Rafał Wołczecki 3, Adam Skakowski 3.

Trenerzy: Miłosz Gładoch 1129, Arkadiusz Rusin 801, Rafał Dobrucki 613, Bożena Karkut 321, Paulina Brzeźna-Bentkowska/Paweł Bentkowski 292, Bartosz Skwarski 264, Katarzyna Czuba-Wrońska/Krzysztof Wroński 219, Marek Solarewicz 153, Piotr Lebioda 104, Michał Borkowski 85, Piotr Stokowiec 76, Tomasz Skrzypek 73, Paweł Grabowski 52, Paweł Krawczyk 46, Ryszard Pietraszewski 39, Dominik Nowak 33, Krzysztof Głowacki 31, Paweł Rząsa 28, Bartosz Mazur 27, Grzegorz Niciński 24, Marek Karpiński 22, Grzegorz Widanka 21, Paweł Wita 16, Kamil Jasiński 9, Dilraba Samadova 8, Marek Rożej 5.
Działacze: Zbigniew Prejs 298, Sebastian Bednarz 284, Andrzej Kowal 231, Tomasz Szulc 194, Robert Drobina 169, Witold Kulesza 146, Józef Borowski 131, Łukasz Bienias 127, Jakub Głogowski 102, Grażyna Działowska 91, Mariusz Jędra 79, Martyna Pajączek 61, Kazimierz Górniak 41, Adam Kraska 27, Franciszek Hawrysz 22, Bartosz Kubica 17, Krzysztof Śliwiński 14, Tomasz Dobrołowicz 12, Janusz Siepietowski 9.

Drużyna: Ślęza Wrocław 197, Metraco Zagłębie Lubin 192, Betard Sparta Wrocław 176, Mat Atom Deweloper 98, Panthers Wrocław 89, CCC Sprandi Polkowice 49, Miedź Legnica 21, Zagłębie Lubin S.A. 19.
Osobowość 25-lecia: Maciej Zieliński 77, Józef Tracz 65, Bożena Karkut 63, Renata Mauer 59, Zygmunt Sutkowski 52, Elżbieta Mikołajczak 42, Piotr Małachowski 41, Władysław Piszczałka 39, Józef Lisowski 38, Robert Lewandowski 36, Szymon Kołecki 29, Roman Szełemej 28, Maja Włoszczowska 23, Julian Gozdowski 22, Janusz Cymanek 21, Jacek Sutryk 21, Marian Dymalski 19, Wiesław Wabik 15, Andrzej Górecki 9, Paweł Rańda 8, Robert Andrzejuk 6, Tomasz Motyka 2, Adam Medyński 2.

OSZ


LISTA KANDYDATÓW
SPORTOWCY:

GALA.1 Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.2 Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.3 Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe
GALA.4 Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – Karate WKF
GALA.5 Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe
GALA.6 Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.7 Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.8 Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.9 Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie
GALA.10 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.11 Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.12 Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka
GALA.13 Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.14 Jacek Gaworski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.15 Natalia Hendzel – wyścigi konne
GALA.16 Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna
GALA.17 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.18 Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.19 Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.20 Patrycja Kaczmarczyk (MASK Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów
GALA.21 Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka
GALA.22 Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.23 Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.24 Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe
GALA.25 Łukasz Kubot – tenis ziemny
GALA.26 Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe
GALA.27 Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie
GALA.28 Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.29 Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.30 Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.31 Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.32 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.33 Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu
GALA.34 Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna
GALA.35 Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.36 Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – Karate WKF
GALA.37 Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.38 Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.39 Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo
GALA.40 Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna
GALA.41 Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.42 Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna
GALA.43 Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.44 Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.45 Marcin Robak (WKS Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.46 Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing
GALA.47 Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.48 Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka
GALA.49 Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.50 Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.51 Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.52 Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna
GALA.53 Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne
GALA.54 Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.55 Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.56 Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.57 Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.58 Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.59 Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.60 Oliwia Jabłońska (Start Wrocław) – pływanie

TRENERZY:
GALA.100 Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate WKF
GALA.101 Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.102 Michał Borkowski – wyścigi konne
GALA.103 Katarzyna Czuba-Wrońska, Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.104 Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel
GALA.105 Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)
GALA.106 Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.107 Paweł Grabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna
GALA.108 Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna
GALA.109 Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.110 Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa
GALA.111 Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.112 Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna
GALA.113 Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka
GALA.114 Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna
GALA.115 Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.116 Dominik Nowak (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.117 Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna
GALA.118 Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.119 Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.120 Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.121 Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.122 Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing
GALA.123 Bartosz Skwarski (KKT Polkowice-Lubin) – karate tradycyjne
GALA.124 Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.125 Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża
GALA.126 Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka
GALA.127 Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.128 Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna
GALA.129 Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.130 Grzegorz Widanka (Juvenia Wrocław) – pływanie

DZIAŁACZE:
GALA.200 Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – futsal
GALA.201 Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)
GALA.202 Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)
GALA.203 Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna
GALA.204 Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)
GALA.205 Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie
GALA.206 Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka
GALA.207 Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.208 Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów
GALA.209 Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna
GALA.210 Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów
GALA.211 Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec) – piłka nożna
GALA.212 Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.213 Martyna Pajączek (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.214 Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.215 Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)
GALA.216 Krzysztof Śliwiński – piłka nożna
GALA.217 Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport
GALA.218 Kazimierz Górniak (KS Kolejarz Wrocław) – szermierka
GALA.219 Franciszek Hawrysz

DRUŻYNA ROKU:
GALA.300 Betard Sparta Wrocław
GALA.301 CCC Sprandi Polkowice
GALA.302 Mat Atom Deweloper
GALA.303 Panthers Wrocław
GALA.304 Ślęza Wrocław
GALA.305 Metraco Zagłębie Lubin
GALA. 306 KGHM Zagłębie Lubin S.A.
GALA.307 Miedź Legnica

OSOBOWOŚĆ 25-LECIA
GALA.400 Renata Mauer – strzelectwo sportowe
GALA.401 Piotr Małachowski – lekka atletyka
GALA.402 Józef Tracz – zapasy
GALA.403 Szymon Kołecki – podnoszenie ciężarów
GALA.404 Robert Andrzejuk – szermierka
GALA.405 Maciej Zieliński – koszykówka
GALA.406 Tomasz Motyka – szermierka
GALA.407 Paweł Rańda – wioślarstwo
GALA.408 Maja Włoszczowska – kolarstwo górskie
GALA.409 Adam Medyński – szermierka
GALA.410 Bożena Karkut – piłka ręczna
GALA.411 Józef Lisowski – lekka atletyka
GALA.412 Beata i Artur Dziechcińscy – Betard
GALA.413 Władysław Piszczałka – Mat Atom
GALA.414 Janusz Cymanek– Huber Polska
GALA.415 Andrzej Rusko
GALA.416 Marian Dymalski-AZS Wrocław – wiceprezydent Światowej Organizacji Sportu Akademickiego
GALA. 417 Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha
GALA.418 Jacek Sutryk – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UM Wrocław
GALA.419 Robert Lewandowski – burmistrz Żmigrodu
GALA.420 Wiesław Wabik – burmistrz Polkowic
GALA.421 Zygmunt Sutkowski – wieloletni prezes Dolnośląskiego Związku Tenisa Stołowego
GALA.422 Julian Gozdowski – twórca Biegu Piastów
GALA.423 Elżbieta Mikołajczak – sekretarz Dolnośląskiego Związku Kolarskiego oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej
GALA.424 Andrzej Czamara – Wyższa Szkoła Fizjoterapii
GALA.425 Andrzej Górecki – Burmistrz Czarnego Boru


źródło: własne


Proste pytanie: 6 + 1 =


Komentarze:
  • nickname:
    8 dni temu

    7

E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.