Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera w roku 2017

Aleksandra Szumska, wtorek, 2 stycznia 2018

Dziękujemy za kolejne oddane głosy. Przez święta wręcz zasypaliście nas kupony. Najbardziej aktywni byli fani Małgorzaty Buklarewicz i to ona prowadzi w klasyfikacji na najpopularniejszego sportowca.

avatar

Przypominamy, że głosujemy do 20 stycznia, zarówno za pomocą SMS-ów, jak i kuponów (data dostarczenia kuponu do redakcji). SMS-y wysyłamy pod nr 7157, a w treści wpisujemy GALA.nr kandydata. Zapraszamy do głosowania, a także na BAL SPORTOWCA, który już 26 stycznia zorganizowany zostanie w Centrum Konferencyjnym – Hotel Terminal. Więcej informacji o wejściówkach na BAL SPORTOWCA pod nr 609 483 258 lub adresem mailowym a.szumska@slowosportowe.pl.

 

 

KLASYFIKACJA
Zawodnicy: Małgorzata Buklarewicz 694, Łukasz Kubot 481, Karolina Kowalczyk 459, Maria Stenzel 231, Maksym Drabik 228, Natalia Czerwonka 211, Monika Brzeźna 144, Maciej Janowski 117, Szymon Adamczyk 109, Wiktoria Kluska 103, Alicja Tchórz 97, Jacek Gaworski 84, Łukasz Kaczmarek 83, Agnieszka Kaczmarczyk 75, Marcin Robak 57, Wojciech Łobodziński 57, Marta Lach 54, Maciej Bodnar 54, Emilia Maćkowiak 42, Mateusz Machaj 41, Joanna Olszewska 36, Filip Broniszewski 31, Jarosław Jach 31, Andrzej Rządkowski 28, Aurela Nerlo 28, Natalia Bajor 25, Anna Mączka 23, Joanna Załoga 22, Leszek Rajski 20, Jaśmina Zapotoczna 18, Alan Banaszek 17, Bartłomiej Kwiatek 17, Joanna Linkiewicz 15, Adrian Kurek 12, Natalia Hendzel 12, Rafał Omelko 11, Łukasz Garguła 10, Michał Bąbos 10, Mateusz Pluta 10, Artur Szabat 10, Mateusz Wojtasiński 9, Damian Primel 9, Paulina Nowak 8, Michał Turyński 6, Ewelina Gala 5, Rafał Wołczecki 3, Adam Skakowski 3.

 

 

Trenerzy: Miłosz Gładoch 1028, Arkadiusz Rusin 709, Rafał Dobrucki 489, Bożena Karkut 309, Paulina Brzeźna-Bentkowska/Paweł Bentkowski 257, Bartosz Skwarski 249, Katarzyna Czuba-Wrońska/Krzysztof Wroński 199, Marek Solarewicz 139, Piotr Lebioda 104, Piotr Stokowiec 69, Michał Borkowski 57, Paweł Grabowski 49, Tomasz Skrzypek 43, Paweł Krawczyk 37, Ryszard Pietraszewski 36, Dominik Nowak 33, Paweł Rząsa 27, Bartosz Mazur 26, Grzegorz Niciński 21, Krzysztof Głowacki 18, Marek Karpiński 14, Paweł Wita 11, Kamil Jasiński 7, Grzegorz Widanka 5, Marek Rożej 5, Dilraba Samadova 4.

 

Działacze: Andrzej Kowal 223, Zbigniew Prejs 182, Robert Drobina 164, Witold Kulesza 144, Tomasz Szulc 131, Józef Borowski 129, Łukasz Bienias 127, Grażyna Działowska 84, Mariusz Jędra 78, Sebastian Bednarz 68, Martyna Pajączek 61, Jakub Głogowski 59, Franciszek Hawrysz 19, Bartosz Kubica 15, Adam Kraska 15, Krzysztof Śliwiński 14, Kazimierz Górniak 14, Tomasz Dobrołowicz 10, Janusz Siepietowski 8.

Drużyna: Metraco Zagłębie Lubin 189, Betard Sparta 173, Ślęza Wrocław 171, Mat Atom Deweloper 69, CCC Sprandi Polkowice 48, Panthers Wrocław 39, Miedź Legnica 21, Zagłębie Lubin S.A. 13.

Osobowość 25-lecia: Maciej Zieliński 71, Renata Mauer 57, Zygmunt Sutkowski 51, Bożena Karkut 49, Józef Tracz 47, Piotr Małachowski 40, Szymon Kołecki 29, Elżbieta Mikołajczak 26, Józef Lisowski 25, Maja Włoszczowska 22, Robert Lewandowski 20, Julian Gozdowski 19, Janusz Cymanek 18, Władysław Piszczałka 18, Jacek Sutryk 15, Marian Dymalski 14, Paweł Rańda 8, Robert Andrzejuk 6, Andrzej Górecki 2, Tomasz Motyka 2.

 

LISTA KANDYDATÓW
SPORTOWCY:
GALA.1 Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.2 Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.3 Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe
GALA.4 Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – WKF
GALA.5 Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe
GALA.6 Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.7 Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.8 Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.9 Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie
GALA.10 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.11 Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.12 Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka
GALA.13 Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.14 Jacek Gaworski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.15 Natalia Hendzel – wyścigi konne
GALA.16 Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna
GALA.17 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.18 Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.19 Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.20 Patrycja Kaczmarczyk (MASK Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów
GALA.21 Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka
GALA.22 Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.23 Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.24 Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe
GALA.25 Łukasz Kubot – tenis ziemny
GALA.26 Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe
GALA.27 Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie
GALA.28 Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.29 Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.30 Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.31 Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.32 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.33 Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu
GALA.34 Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna
GALA.35 Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.36 Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – WKF
GALA.37 Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.38 Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.39 Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo
GALA.40 Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna
GALA.41 Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.42 Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna
GALA.43 Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.44 Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.45 Marcin Robak (WKS Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.46 Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing
GALA.47 Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.48 Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka
GALA.49 Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.50 Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.51 Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.52 Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna
GALA.53 Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne
GALA.54 Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.55 Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.56 Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.57 Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.58 Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.59 Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks

TRENERZY:
GALA.100 Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate WKF
GALA.101 Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.102 Michał Borkowski – wyścigi konne
GALA.103 Katarzyna Czuba-Wrońska, Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.104 Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel
GALA.105 Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)
GALA.106 Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.107 Paweł Grabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna
GALA.108 Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna
GALA.109 Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.110 Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa
GALA.111 Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.112 Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna
GALA.113 Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka
GALA.114 Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna
GALA.115 Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.116 Dominik Nowak (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.117 Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna
GALA.118 Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.119 Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.120 Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.121 Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.122 Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing
GALA.123 Bartosz Skwarski (KKT Polkowice-Lubin) – karate tradycyjne
GALA.124 Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.125 Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża
GALA.126 Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka
GALA.127 Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.128 Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna
GALA.129 Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie

GALA.130 Grzegorz Widanka (Juvenia Wrocław) - pływanie

DZIAŁACZE:
GALA.200 Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – futsal
GALA.201 Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)
GALA.202 Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)
GALA.203 Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna
GALA.204 Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)
GALA.205 Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie
GALA.206 Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka
GALA.207 Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.208 Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów
GALA.209 Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna
GALA.210 Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów
GALA.211 Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec)
GALA.212 Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.213 Martyna Pajączek (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.214 Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.215 Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)
GALA.216 Krzysztof Śliwiński – piłka nożna
GALA.217 Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport
GALA.218 Kazimierz Górniak
GALA.219 Franciszek Hawrysz

DRUŻYNA ROKU:
GALA.300 Betard Sparta Wrocław
GALA.301 CCC Sprandi Polkowice
GALA.302 Mat Atom Deweloper
GALA.303 Panthers Wrocław
GALA.304 Ślęza Wrocław
GALA.305 Metraco Zagłębie Lubin
GALA. 306 KGHM Zagłębie Lubin S.A.
GALA.307 Miedź Legnica

OSOBOWOŚĆ 25-LECIA
GALA.400 Renata Mauer – strzelectwo sportowe
GALA.401 Piotr Małachowski – lekka atletyka
GALA.402 Józef Tracz – zapasy
GALA.403 Szymon Kołecki – podnoszenie ciężarów
GALA.404 Robert Andrzejuk – szermierka
GALA.405 Maciej Zieliński – koszykówka
GALA.406 Tomasz Motyka – szermierka
GALA.407 Paweł Rańda – wioślarstwo
GALA.408 Maja Włoszczowska – kolarstwo górskie
GALA.409 Adam Medyński – szermierka
GALA.410 Bożena Karkut – piłka ręczna
GALA.411 Józef Lisowski – lekka atletyka
GALA.412 Beata i Artur Dziechcińscy – Betard
GALA.413 Władysław Piszczałka – Mat Atom
GALA.414 Janusz Cymanek– Huber Polska
GALA.415 Andrzej Rusko
GALA.416 Marian Dymalski-AZS Wrocław – wiceprezydent Światowej Organizacji Sportu Akademickiego
GALA. 417 Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha
GALA.418 Jacek Sutryk – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UM Wrocław
GALA.419 Robert Lewandowski – burmistrz Żmigrodu
GALA.420 Wiesław Wabik – burmistrz Polkowic
GALA.421 Zygmunt Sutkowski – wieloletni prezes Dolnośląskiego Związku Tenisa Stołowego
GALA.422 Julian Gozdowski – twórca Biegu Piastów
GALA.423 Elżbieta Mikołajczak – sekretarz Dolnośląskiego Związku Kolarskiego oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej
GALA.424 Andrzej Czamara – Wyższa Szkoła Fizjoterapii
GALA.425 Andrzej Górecki – Burmistrz Czarnego Boru

 


źródło: własne


Proste pytanie: 6 + 1 =


Komentarze:
  • gala 51,gala 124,:
    6 miesięcy temu
  • nickname:
    6 miesięcy temu

    gala 49, gala 106, gala 218, gala 300

E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.