Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera w roku 2017

Aleksandra Szumska, czwartek, 11 stycznia 2018

Oto klasyfikacja naszego plebiscytu na osiem dni przed zakończeniem głosowania.

avatar
Fot. M. Pelc

Przypominamy, że głosujemy na dwa sposoby. Poprzez SMS-y, wysyłając wiadomości o treści GALA.nr zawodnika pod nr 7157 (koszt SMS-a 1,23 zł brutto) oraz na kuponów, które zamieszczane są w każdym numerze „Słowa Sportowego”.

Jeśli jeszcze nie kupiliście biletów na to wyjątkowe wydarzenie, dzwońcie pod nr 609 483 258 lub piszcie do nas na adres a.szumska@slowosportowe.pl lub na profilu FB Bal Sportowca Słowa Sportowego.

 

 

KLASYFIKACJA

Zawodnicy: Małgorzata Buklarewicz 1169, Łukasz Kubot 1032, Karolina Kowalczyk 771, Maksym Drabik 629, Maria Stenzel 473, Jacek Gaworski 438, Natalia Czerwonka 374, Monika Brzeźna 327, Szymon Adamczyk 308, Maciej Janowski 201, Alicja Tchórz 149, Agnieszka Kaczmarczyk 147, Mateusz Machaj 126, Łukasz Kaczmarek 125, Wiktoria Kluska 109, Maciej Bodnar 91, Emilia Maćkowiak 73, Marta Lach 68, Wojciech Łobodziński 63, Marcin Robak 61, Aurela Nerlo 57, Natalia Bajor 53, Jarosław Jach 51, Anna Mączka 45, Andrzej Rządkowski 39, Bartłomiej Kwiatek 37, Joanna Olszewska 36, Filip Broniszewski 35, Mateusz Wojtasiński 30, Joanna Załoga 28, Adrian Kurek 27, Michał Turyński 23, Leszek Rajski 21, Jaśmina Zapotoczna 20, Alan Banaszek 19, Joanna Linkiewicz 15, Natalia Hendzel 14, Michał Bąbos 13, Oliwia Jabłońska 12, Rafał Omelko 11, Łukasz Garguła 10, Mateusz Pluta 10, Artur Szabat 10, Damian Primel 9, Paulina Nowak 8, Jakub Wrąbel 6, Ewelina Gala 5, Małgorzata Dymus 4, Rafał Wołczecki 3, Adam Skakowski 3.

 

Trenerzy: Miłosz Gładoch 1632, Rafał Dobrucki 937, Arkadiusz Rusin 881, Bożena Karkut 479, Bartosz Skwarski 316, Paulina Brzeźna-Bentkowska/Paweł Bentkowski 311, Marek Solarewicz 269, Katarzyna Czuba-Wrońska/Krzysztof Wroński 237, Piotr Stokowiec 201, Piotr Lebioda 134, Tomasz Skrzypek 119, Michał Borkowski 105, Paweł Krawczyk 97, Paweł Grabowski 63, Grzegorz Widanka 59, Ryszard Pietraszewski 55, Krzysztof Głowacki 53, Paweł Rząsa 46, Grzegorz Niciński 37, Dominik Nowak 34, Bartosz Mazur 29, Marek Karpiński 26, Paweł Wita 22, Dilraba Samadova 16, Kamil Jasiński 11, Marek Rożej 8, Marcin Ściślak 4, Sławomir Kołodziej 1.

 

Działacze: Sebastian Bednarz 489, Zbigniew Prejs 451, Grażyna Działowska 357, Witold Kulesza 303, Andrzej Kowal 301, Tomasz Szulc 264, Robert Drobina 229, Jakub Głogowski 187, Józef Borowski 139, Łukasz Bienias 134, Kazimierz Górniak 86, Mariusz Jędra 83, Martyna Pajączek 64, Adam Kraska 45, Franciszek Hawrysz 44, Janusz Siepietowski 31, Bartosz Kubica 29, Krzysztof Śliwiński 15, Tomasz Dobrołowicz 12.

 

Drużyna: Metraco Zagłębie Lubin 353, Betard Sparta Wrocław 284, Ślęza Wrocław 279, Panthers Wrocław 137, Mat Atom Deweloper 119, CCC Sprandi Polkowice 58, Miedź Legnica 30, Zagłębie Lubin S.A. 21.

 

Osobowość 25-lecia: Bożena Karkut 172, Maciej Zieliński 141, Renata Mauer 109, Józef Tracz 78, Władysław Piszczałka 69, Zygmunt Sutkowski 61, Józef Lisowski 51, Elżbieta Mikołajczak 49, Piotr Małachowski 45, Jacek Sutryk 44, Roman Szełemej 42, Wiesław Wabik 39, Robert Lewandowski 36, Janusz Cymanek 35, Julian Gozdowski 33, Szymon Kołecki 33, Marian Dymalski 31, Maja Włoszczowska 29, Andrzej Górecki 16, Andrzej Rusko 11, Paweł Rańda 9, Robert Andrzejuk 7, Tomasz Motyka 5, Adam Medyński 4.

 

LISTA KANDYDATÓW
SPORTOWCY:

GALA.1 Szymon Adamczyk (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.2 Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław) – tenis stołowy
GALA.3 Alan Banaszek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe, torowe
GALA.4 Michał Bąbos (AZS UP Wrocław) – Karate WKF
GALA.5 Maciej Bodnar (Bora-Hansgroche) – kolarstwo szosowe
GALA.6 Filip Broniszewski (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.7 Monika Brzeźna (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.8 Małgorzata Buklarewicz (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.9 Natalia Czerwonka (MKS Zagłębue Lubin) – łyżwiarstwo szybkie
GALA.10 Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.11 Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.12 Ewelina Gala (CCC Polkowice) – koszykówka
GALA.13 Łukasz Garguła (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.14 Jacek Gaworski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.15 Natalia Hendzel – wyścigi konne
GALA.16 Jarosław Jach (Zagłębie Lubin) – piłka nożna
GALA.17 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – żużel
GALA.18 Paweł Juraszek (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.19 Agnieszka Kaczmarczyk (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.20 Patrycja Kaczmarczyk (MASK Tytan Oława) – podnoszenie ciężarów
GALA.21 Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin) – siatkówka
GALA.22 Dawid Kasperski (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.23 Wiktoria Kluska (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.24 Karolina Kowalczyk (Śląsk Wrocław) – strzelectwo sportowe
GALA.25 Łukasz Kubot – tenis ziemny
GALA.26 Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – kolarstwo szosowe
GALA.27 Bartłomiej Kwiatek (SLKS Książ) – jeździectwo, powożenie
GALA.28 Marta Lach (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.29 Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.30 Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.31 Adrian Łyszczarz (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.32 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.33 Emilia Maćkowiak (Wrox Gym) – ju-jitsu
GALA.34 Anna Mączka (KPR Gminy Kobierzyce) – piłka ręczna
GALA.35 Paulina Nowak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.36 Magdalena Nowakowska (Budokan Wrocław) – Karate WKF
GALA.37 Aurela Nerlo (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.38 Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.39 Agata Ozdoba (AZS AWF Wrocław) – judo
GALA.40 Joanna Olszewska (AZS Wrocław) – piłka nożna
GALA.41 Mateusz Pluta (Puncher Wrocław) – kickboxing
GALA.42 Damian Primel (KGHM ZANAM Polkowice) – piłka nożna
GALA.43 Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.44 Leszek Rajski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.45 Marcin Robak (WKS Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.46 Michał Ronkiewicz (Gym-Fight Wrocław) – kickboxing
GALA.47 Kamil Ruta (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.48 Barbara Rutz (Szpada Wrocław) – szermierka
GALA.49 Andrzej Rządkowski (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.50 Adam Skakowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.51 Maria Stenzel (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.52 Artur Szabat (SPR Bór Oborniki Śląskie) – piłka ręczna
GALA.53 Alicja Tchórz (Juvenia Wrocław) – pływanie/ratownictwo wodne
GALA.54 Michał Turyński (Fighter Wrocław) – kickboxing
GALA.55 Mateusz Wojtasiński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.56 Rafał Wołczecki (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.57 Jakub Wrąbel (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.58 Joanna Załoga (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.59 Jaśmina Zapotoczna (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.60 Oliwia Jabłońska (Start Wrocław) – pływanie

TRENERZY:
GALA.100 Piotr Babicz (Budokan Wrocław) – karate WKF
GALA.101 Paulina Brzeźna-Bentkowska, Paweł Bentkowski (Mat Atom Deweloper) – kolarstwo szosowe
GALA.102 Michał Borkowski – wyścigi konne
GALA.103 Katarzyna Czuba-Wrońska, Krzysztof Wroński (UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław) – boks
GALA.104 Rafał Dobrucki (Betard Sparta) – żużel
GALA.105 Miłosz Gładoch (FC Wrocław Academy) – piłka nożna)
GALA.106 Krzysztof Głowacki (KS Wrocławianie) – szermierka
GALA.107 Paweł Grabowski (Piast Żerniki) – piłka nożna
GALA.108 Kamil Jasiński (AZS PWSZ Wałbrzych) – piłka nożna
GALA.109 Bożena Karkut (Metraco Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.110 Marek Karpiński – piłka ręczna plażowa
GALA.111 Paweł Krawczyk (AZS AWF Wrocław) – szermierka
GALA.112 Sławomir Kołodziej (Polonia Trzebnica) – piłka nożna
GALA.113 Piotr Lebioda (Gwardia Wrocław) – siatkówka
GALA.114 Bartosz Mazur (Orzeł Prusice) – piłka nożna
GALA.115 Grzegorz Niciński (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.116 Dominik Nowak (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.117 Ryszard Pietraszewski (GKS Mirków) – piłka nożna
GALA.118 Marek Rożej (AZS AWF Wrocław) – lekka atletyka
GALA.119 Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław) – koszykówka
GALA.120 Paweł Rząsa (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.121 Dilraba Samadova (KPR Jelenia Góra) – piłka ręczna
GALA.122 Tomasz Skrzypek (Fighter Wrocław, reprezentacja) – kickboxing
GALA.123 Bartosz Skwarski (KKT Polkowice-Lubin) – karate tradycyjne
GALA.124 Marek Solarewicz (Impel Wrocław) – siatkówka
GALA.125 Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin) – piłka noża
GALA.126 Marcin Ściślak (AZS-AWF Wrocław) – siatkówka
GALA.127 Jan Urban (Śląsk Wrocław) – piłka nożna
GALA.128 Paweł Wita (Siódemka Miedź Legnica) – piłka ręczna
GALA.129 Andrzej Wojtal (MKS 9 Dzierżoniów) – pływanie
GALA.130 Grzegorz Widanka (Juvenia Wrocław) – pływanie

DZIAŁACZE:
GALA.200 Sebastian Bednarz (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – futsal
GALA.201 Łukasz Bienias (prezes Lechii Dzierżoniów)
GALA.202 Józef Borowski (LZS Oborniki Śląskie)
GALA.203 Tomasz Dobrołowicz (Dziewiątka Legnica) – piłka ręczna
GALA.204 Robert Drobina (Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki)
GALA.205 Zbigniew Dubiel (DOZP Wrocław) – pływanie
GALA.206 Grażyna Działowska (Polonia Świdnica) – siatkówka
GALA.207 Jakub Głogowski (Panthers Wrocław) – futbol amerykański
GALA.208 Mariusz Jędra (Śląsk Wrocław) – podnoszenie ciężarów
GALA.209 Andrzej Kowal (OZPN Jelenia Góra) – piłka nożna
GALA.210 Adam Kraska (Polwica Wierzbno) – podnoszenie ciężarów
GALA.211 Bartosz Kubica (COMT Bolesławiec) – piłka nożna
GALA.212 Witold Kulesza (Zagłębie Lubin) – piłka ręczna
GALA.213 Martyna Pajączek (Miedź Legnica) – piłka nożna
GALA.214 Zbigniew Prejs (Chrobry Głogów) – piłka nożna
GALA.215 Janusz Siepietowski (dyrektor ds. organizacyjnych SMS Junior Wrocław)
GALA.216 Krzysztof Śliwiński – piłka nożna
GALA.217 Tomasz Szulc – wcześniej CCC Polkowice, Obecnie Akademia Natalii Czerwonki, TSport
GALA.218 Kazimierz Górniak (KS Kolejarz Wrocław) – szermierka
GALA.219 Franciszek Hawrysz

DRUŻYNA ROKU:
GALA.300 Betard Sparta Wrocław
GALA.301 CCC Sprandi Polkowice
GALA.302 Mat Atom Deweloper
GALA.303 Panthers Wrocław
GALA.304 Ślęza Wrocław
GALA.305 Metraco Zagłębie Lubin
GALA. 306 KGHM Zagłębie Lubin S.A.
GALA.307 Miedź Legnica

OSOBOWOŚĆ 25-LECIA
GALA.400 Renata Mauer – strzelectwo sportowe
GALA.401 Piotr Małachowski – lekka atletyka
GALA.402 Józef Tracz – zapasy
GALA.403 Szymon Kołecki – podnoszenie ciężarów
GALA.404 Robert Andrzejuk – szermierka
GALA.405 Maciej Zieliński – koszykówka
GALA.406 Tomasz Motyka – szermierka
GALA.407 Paweł Rańda – wioślarstwo
GALA.408 Maja Włoszczowska – kolarstwo górskie
GALA.409 Adam Medyński – szermierka
GALA.410 Bożena Karkut – piłka ręczna
GALA.411 Józef Lisowski – lekka atletyka
GALA.412 Beata i Artur Dziechcińscy – Betard
GALA.413 Władysław Piszczałka – Mat Atom
GALA.414 Janusz Cymanek– Huber Polska
GALA.415 Andrzej Rusko
GALA.416 Marian Dymalski-AZS Wrocław – wiceprezydent Światowej Organizacji Sportu Akademickiego
GALA. 417 Roman Szełemej – prezydent Wałbrzycha
GALA.418 Jacek Sutryk – dyrektor Departamentu Spraw Społecznych UM Wrocław
GALA.419 Robert Lewandowski – burmistrz Żmigrodu
GALA.420 Wiesław Wabik – burmistrz Polkowic
GALA.421 Zygmunt Sutkowski – wieloletni prezes Dolnośląskiego Związku Tenisa Stołowego
GALA.422 Julian Gozdowski – twórca Biegu Piastów
GALA.423 Elżbieta Mikołajczak – sekretarz Dolnośląskiego Związku Kolarskiego oraz Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej
GALA.424 Andrzej Czamara – Wyższa Szkoła Fizjoterapii
GALA.425 Andrzej Górecki – Burmistrz Czarnego Boru

 

 


źródło: własne


Proste pytanie: 7 + 1 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
Najbliższe wydarzenia
brak informacji
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.