Zapaśnicy Tygrysów-Śląsk na ostatniej prostej

Łukasz Haraźny, poniedziałek, 21 listopada 2011

Zapaśnicy GOKiS Tygrysów Kąty Wrocławskie-WKS Śląsk są na ostatniej prostej do zdobycia Drużynowego Mistrzostwa Polski. W pierwszym meczu finałowym pokonali Unię Racibórz.

avatar

 

W niedzielę w Kątach Wrocławskich, przy udziale blisko 500 kibiców, odbył się pierwszy mecz finałowy pomiędzy gospodarzami GOKiS Tygrysy Kąty Wrocławskie - WKS Śląska a MKZ Unia Racibórz. W pierwszym spoktaniu górą były Tygrysy wygrywając 15-6. Rewanż 3 grudnia w Raciborzu. 
 

 

W niedzielę w Kątach Wrocławskich, przy udziale blisko pół tysiąca kibiców, odbył się pierwszy mecz finałowy Drużynowych Mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym. Gospodarze - GOKiS Tygrysy Kąty Wrocławskie-WKS Śląska bez problemów pokonali Unię Racibórz 15:6. Tym samym podopieczni trenerów: Józefa Tracza i Hieronima Kurysia są na najlepszej drodze do złotego medalu. Niestety, sporo zamętu w doskonałe nastroje ekipy z Dolnego Śląska wprowadziła informacja o terminie meczu rewanżowego. Raciborzanie ze względu na problemy z halą (taki przynajmniej jest powód oficjalny) zamierzają zorganizować pojedynek z Tygrysami-Śląsk w sobotę 3 grudnia. Problem polega na tym, że w soboty część zawodników kątecko-wrocławskiej ekipy występuje w niemieckiej Bundeslidze, a na występy w kraju zarezerwowane ma niedziele. Miejmy nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni i termin zawodów decydujących o mistrzostwie Polski nie skrzywdzi żadnej ze stron.

Łukasz Haraźny

 


źródło: zapasy.org.pl


Proste pytanie: 8 + 2 =


E-Wydanie:
KUP PDF
Koszt SMS
2 zł netto
(2,46 zł z VAT)
advertisment
Najbliższe wydarzenia
Livebox - Relacje na żywo
Brak planowanych Relacji Live, zobacz archiwum.
advertisment